KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132328
nr 1713 2328
Oidentifierad konstnär. "Minko", Monogramsignerad, oramad, daterad 1891. Olja på duk, 51x61 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:15:04
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr