KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132328

nr 1713 2328

Oidentifierad konstnär. "Minko", Monogramsignerad, oramad, daterad 1891. Olja på duk, 51x61 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 juli 2025
kl 19:15:04